Z ogromną przyjemnością ogłaszamy otwarcie naboru do bezpłatnego projektu pt. Edukacja w nowej rzeczywistości: kompleksowy i długofalowy model postępowania fizjoterapeutycznego w rdzeniowym zaniku mięśni!

Celem projektu jest podniesienie wiedzy i kompetencji w prawidłowej fizjoterapii dzieci z SMA typ 1 i 2 leczonych bądź biorących udział w próbach klinicznych w oparciu o kompleksowe podejście do rehabilitacji fizjoterapeutów specjalizujących się w różnych metodach terapii.
W projekcie udział wezmą również rodzice/opiekunowie oraz fizjoterapeuci na co dzień pracujący z dziećmi z SMA.

Wszystkie kryteria uczestnictwa określone są w REGULAMINIE. Przeczytaj go i upewnij się, że możesz aplikować do wzięcia udziału w projekcie oraz akceptujesz wszystkie zapisy regulaminu.

Formularz zgłoszeniowy znajduje się w tym miejscu – FORMULARZ.

Tworzymy ten projekt dla Was razem z najlepszymi specjalistami w dziedzinie SMA:

  1. Dr Agnieszka Stępień, Centrum Rehabilitacji Funkcjonalnej Orthos w  Warszawie; rehabilituje metodą PNF
  2. Dr hab. Ewa Gajewska, Katedra i Klinika Neurologii Wieku Rozwojowego Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu, fizjoterapeuta specjalizujący się w terapii metodą Vojty
  3. Mgr Magda Mazur, Centrum Neuroterapii i Neurorehabilitacji w Gorzowie  Wielkopolskim; neurologopeda
  4. Mgr Artur Bartochowski, Centrum Rehabilitacji i Edukacji DOBRY START w Warszawie; fizjoterapeuta metody NDT–Bobath oraz terapii oddechowej.
  5. Dr Piotr Kuśmider, psycholog, społecznik, filmowiec. Wiceprezes Towarzystwa Pomocy im. św. Brata Alberta w Gorzowie. Prowadzi Dr Piotr Kuśmider Prywatny Gabinet Psychologiczny Gorzów Wlkp. i Szkolenia psychologiczne

Na zgłoszenia czekamy do 18.06.2019 r.

Ilość miejsc ograniczona.

Organizatorem projektu jest Stowarzyszenie Lwie Serca.

Projekt został dofinansowany ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich na lata 2014-2020.