Kolejne konsultacje za nami!

Po raz drugi w tym roku w urokliwym Gdańsku mieliśmy okazję spotkać się z rodzinami chorych na SMA oraz specjalistami w ramach projektu “Edukacja w nowej rzeczywistości: kompleksowy i długofalowy model postępowania fizjoterapeutycznego w rdzeniowym zaniku mięśni”.

W dniach 14-16 sierpnia kolejne dziewięcioro dzieci z rdzeniowym zanikiem mięśni zostało zbadanych w ramach konsultacji. Założone cele terapeutyczne okazały się trafne, co daje nam poczucie dobrze wykonanej pracy członków projektu oraz pokazuje, że ciężką codzienną pracą można zdziałać cuda! Rodzice mieli możliwość porozmawiać z psychologiem dr Piotrem Kuśmiderem. Czas z psychologiem był im specjalnie dedykowany i jesteśmy przekonani, że został wykorzystany w pełni.

Sytuacja epidemiologiczna w kraju nie pozwoliła na integrację i spędzenie czasu razem, ale miejsce w którym mieliśmy okazję się spotkać pozwoliło każdemu poczuć klimat Gdańska.

Dla dzieci uczestniczących w projekcie Pan Krystian z Ibabu przygotował specjalną neispodziankę. Możecie ją sprawdzić tutaj:

 https://www.youtube.com/watch?v=zQhhg8qVuPA&feature=youtu.be&fbclid=IwAR3fzaq6JIVwNm6B5WELzr4cxFCdC0JQrO1O31zoZ5w-aV8DX9r-QxQl3cU

Do zobaczenia w Warszawie!


Projekt został dofinansowany ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich na lata 2014-2020